Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalizm

Szeroka oferta, dostosowana indywidualnie do potrzeb naszych nabywców, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszej obsługi gwarantuje najwyższy poziom usług.

Wszyscy nasi konsultanci to zawodowi architekci z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, które nurtuje naszego Klienta. Ponad to do dyspozycji mamy również zespół projektanów instalacji i budowlanców, ponieważ wiemy, że problematyka zagadnień budowy jest wielopłaszczyznowa.

Zaufaj profesjonalistom!

Bezpieczeństwo

Realizując swoje zamówienie u nas niczym nie ryzykujesz.

Dzięki pomocy naszych konsultantów możesz być pewien, że zakupiony projekt będzie możliwy do realizacji na Twojej działce. Nie pobieramy zaliczek a zamawiany towar wysyłamy kurierem na wskazany adres, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zamawiany projekt bezproblemowo dotrze na miejsce. Dodatkowo naszym klientom oferujemy możliwość zwrotu zakupionego projektu w przeciągu 10 dni. 

Kompleksowa usługa

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Budowa własnego domu to bardzo szeroki zakres zagadnień i problemów z nimi związanych. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów pomaga w załatwieniu wszystkich formalności. Zaczynając od uzyskania niezbędnych dokumentów formalno prawnych, poprzez adaptację i uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, a kończąc na projekcie wnętrz i realizacji obiektu pod klucz. Współpracujemy z szeregiem sprawdzonych firm, zarówno projektowych jak i budowlanych, dzięki czemu odległość nie ma dla nas znaczenia.

Szybkość realizacji

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze kiedy trzeba.

Realizacja całego powierzonego nam zadania zawsze przebiega sprawnie a termin jego realizacji jest skracany do minimum. Aby osiągnąć takie efekty, zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która jest w stanie z miejsca odpowiedzieć na postawione im pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Natomiast procedury wewnętrzne firmy gwarantują, że zamówiony towar dociera do naszych klientów w przeciągu kilku dni dni. Naszym najważniejszym celem jest pomagać naszym klientom w realizacji ich marzeń.

 

 

Najniższa cena

Cena zawsze jest ważna. 

Wiemy, że cena produktu jest nie mniej istotna od jego jakości, dlatego staramy się aby była ona zawsze atrakcyjna. Organizujemy liczne promocje  w których nasi klienci mogą zdobyć swój upragniony projekt w wyjątkowo okazyjnej cenie. 

Kolekcje projektów

Znajdź projekt, jakiego potrzebujesz

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

Dom+ logo
A.G.Siedleckiego 8/16
85-868 Bydgoszcz

Telefon:
+48 609 029 244
E-mail:
biuro@dom-plus.com.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookies.

do góry