Zr16 473,75m2

Nowoczesna rezydencja z częścią dzienną, nocną oraz rekreacyjną.

Opis projektu

Elewacja dedykowanej Państwu rezydencji wykonana jest w nowoczesnym stylu podobnie jak cały budynek. Odcienie bieli i szarości nadają mu wrażenia surowej elegancji oraz stonowania. Dom zdecydowanie będzie się wyróżniać wśród sąsiadów, a żaden z zaproszonych gości nie pomyli go z innym. Szklane tafle sprawią, że wnętrze pomimo dużych powierzchni będzie widne, jasne i ciepłe.Dwustanowiskowy garaż ze schowkiem to osobna bryła połączona z piętrem.Salon zaprojektowano na wysokość dwóch kondygnacji, dzięki czemu mamy wiele przestrzeni, w sam raz na dużą choinkę ku jeszcze większej uciesze naszych dzieci. Siłownia i jaccuzi znajdują się w lewym skrzydle parteru abyśmy mogli dbać o swoją sylwetkę – w zdrowym ciele zdrowy duch! Piętro to nasze prywatne królestwo. Pokoje dla dzieci połączono wspólnym pomieszczeniem rekreacyjnym, by szkraby uczyły się wspólnie bałaganić oraz razem sprzątać.Nieopodal znajduje się sypialnia, wraz z łazienką i garderobą, przeznaczona dla rodziców. Będą oni mogli doglądać dzieci i kontrolować czy wszystko znajduje się na swoim miejscu po ostatniej zabawie. Nie można zarzucić projektantom, że myśleli tylko o maluchach – na pietrze nie brakuje również gabinetu do pracy.Rezydencja Zr16 przeznaczona jest dla osób rodzinnych, lubiących spędzać ze sobą czas ale także ceniących sobie prywatność. Prostota, komfort, wygoda a przy tym elegancja to główne zalety projektu Zr16.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 473,75 m2
Wysokość 10,10 m
Kąt nachylenia dachu
Powierzchnia dachu 512,76 m2
Minimalne wymiary działki szer. 43,62 m
dł. 30,52 m
Liczba pokoi 2
Cena11 800 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: papa, folia

Strop: żelbetowy

Rzuty projektu

parter 283,7 m2
1 Sień 10,0 m2
2 Pom. gosp. 9,5 m2
3 Łazienka 7,0 m2
4 Hol+schody 41,6 m2
5 Hol 3,6 m2
6 Łazienka 7,5 m2
7 Pokój rekreacyjny 57,1 m2
8 Salon+jadalnia 62,4 m2
9 Spiżarka 4,2 m2
10 Kuchnia 17,0 m2
11 Schowek 9,0 m2
12 Garaż 54,8 m2
poddasze 245,2 m2
1 Hol 38,4 m2 *
2 Pokój 40,2 m2 *
3 Garderoba 13,8 m2 *
4 Łazienka 13,0 m2 *
5 Gabinet 18,4 m2 *
6 Sauna 9,3 m2 *
7 Łazienka 16,8 m2 *
8 Pokój rekreacyjny 22,6 m2 *
9 Pokój+garderoba 34,0 m2 *
10 Pokój+garderoba 38,7 m2 *
* powierzchnia podłogi

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry