Zu13 349,55m2

Budynek usługowy na biura i magazyny

Opis projektu

Ten osobliwy budynek składa się z trzech brył. Pierwsza w parterze funkcjonuje jako osobny budynek z przeznaczeniem pod lokal usługowy. Może to być salon fryzjerski, optyczny, kosmetyczny lub inna działalność gospodarcza. I tak jak życie pisze scenariusze czarnym atramentem na kartkach białego papieru, tak my dzielimy życiorys budynku na część usługową i biurową. Nawiązuje do nich czarno-biała kolorystyka elewacji.Duże przeszklenia doskonale doświetlają pomieszczenia. Druga, mniejsza bryła w parterze to ogniwo łączące parter z piętrem. Mieszczą się tam klatka schodowa i magazyn.Trzecia, skośnie nałożona bryła, nadająca projektowi efektywności i oryginalności, pełni funkcję scalającą dwie osobne bryły w parterze. Po wejściu na piętro wita nas promienny uśmiech kompetentnej recepcjonistki, która sprawnie zaprowadzi petentów do sali konferencyjnej, a stamtąd do sali spotkań. Dwa osobne gabinety dla dyrekcji, wbrew niezadowoleniu pracowników, celowo umieszczono na końcu sali open-space, ponieważ „pańskie oko konia tuczy”... W celu rekompensaty pracowniczych „dąsów” bogato wyposażono węzeł sanitarny po lewej stronie przy wejściu. Nie brakuje lodówki, mikrofalówki, kawy, herbaty i innych detali sprawiających, ze praca staje się przyjemna.Prezentowany układ pomieszczeń jest przykładowy i wymaga przystosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań w zależności od przeznaczenia obiektu. Projekt wymaga adaptacji do usługi.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 349,55 m2
Wysokość 8,65 m
Kąt nachylenia dachu
Powierzchnia dachu 280,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 30,04 m
dł. 24,90 m
Liczba pokoi 2
Cena27 600 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: papa, folia

Strop: żelbetowy

Rzuty projektu

parter 167,0 m2
1 Pokój 167,0 m2
poddasze 182,6 m2
1 Pokój 182,6 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry