Malutek 98,5m2

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony

Opis projektu

Budynek podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. W piwnicy zaprojektowano kotłownię z pralnią oraz pomieszczenie magazynowe. Na parterze znajduje się sień z garderobą, hol, pokój dzienny połączony z kuchnią, łazienką. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie i ogólnodostępną łazienkę. Pokój dzienny o powierzchni powyżej 30 m2, zaproponowany w projekcie domu Malutek, to rzadkość w rozwiązaniach domów z użytkowym poddaszem nie większych niż 100m2 p.u. Budynek ma ponadto nietypowe położenie kuchni i jadalni od strony ogrodowej, przez co doskonale nadaje się na działkę z wjazdem od południa. Zabiegowe schody ulokowane blisko środka rzutu pozwalają maksymalnie wykorzystać poddasze na trzy sypialnie i dużą łazienkę. Prosta bryła z ekonomicznym i energooszczędnym dwuspadowym dachem bez lukarn urozmaicona jest tylko wejściową narożną wnęką ze słupem. O niedrogiej budowie Malutka decyduje również zblokowanie w jeden komin wszystkich pionów dla wentylacji i spalin (wentylacja mechaniczna z rekuperacją zwolni sporo miejsca!). Symetryczna kompozycja elewacji ułatwia osiągnięcie dobrego efektu plastycznego nawet najskromniejszymi środkami finansowymi. Projekt domu Malutek oferuje możliwość częściowego podpiwniczenia z kotłownią. Adaptacja, przy dogodnych warunkach gruntowych, pozwoli na garażowanie samochodu w drugiej części podziemia lub w wiacie przy ścianie bocznej.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 98,50 m2
Wysokość 8,50 m
Minimalne wymiary działki szer. 16,60 m
dł. 18 m
Liczba pokoi 4
Cena2 590 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie: ściany: beton komórkowy Solbet gr.30 + docieplenie gr. 10cm
elewacje: tynk mineralny
strop:
konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa
typ ogrzewania: kocioł na gaz

Rzuty projektu

parter 59,4 m2
1 pokój dzienny 32,5 m2
2 kuchnia 11,0 m2
3 hol 7,0 m2
4 sień 4,0 m2
5 łazienka 2,7 m2
6 klatka schodowa 2,2 m2
piwnica 26,7 m2
1 pomieszczenie gospodarcze 11,0 m2
2 kotłownia + pralnia 9,7 m2
3 korytarz 3,8 m2
4 klatka schodowa 2,2 m2
poddasze 42,3 m2
1 pokój 11,0 m2
2 pokój 10,4 m2
3 pokój 9,5 m2
4 łazienka 5,8 m2
5 przedpokój 3,1 m2
6 klatka schodowa 2,5 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
78—118 m2 inny parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry