Modernistyczny D12 106,56m2

Nowoczesny parterowy dom z płaskim dachem.

Opis projektu

Nowoczesny parterowy dom z płaskim dachem. 3 pokoje oraz salon połączony z kuchnią

Serce domu to salon z jadalnią połączoną z otwartą kuchnią i z wyjściem na duży zewnętrzny taras. Strefa sypialna domu to 3 pokoje oraz 2 łazienki, z których jedna przeznaczona jest dla gospodarzy. Beżpośrednio z wiatrołapu mozna przejść do jednostanowiskowego garażu oraz pomieszczenia technicznego. Dodatkowo w garażu wydzieloną oddzielną srtefę przechowywania. Na zewnątrz domu zaprojektowano dodatkowo schowek np. na narzędzia ogrodnicze.

Projekt urzeką prostą, modernistyczną bryłą budynku z dużymi przeszkleniami oraz wkomponowaną w bryłę pergolą i przesuwnymi zewnętrznymi żaluzjami.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 106,56 m2 / 137,85 m2
Wysokość 3,98 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 19,95 m
dł. 25,05 m
Liczba pokoi 4
Cena2 150 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Fundamenty żelbetowe monolityczne

Ściany fundamentowe bloczki betonowe

Ściany konstrukcyjne pustaki ceramiczne o gr. 24 cm

Ściany działowe pustaki ceramiczne o gr. 12 cm

Stropy żelbetowe monolityczne

Dach stropodach płaski żelbetowy monolityczny

Rzuty projektu

parter 137,8 m2
1 Wiatrołap 7,4 m2
2 Kuchnia 10,0 m2
3 Salon 33,0 m2
4 Komunikacja 9,2 m2
5 Pokój 13,4 m2
6 Pokój 10,2 m2
7 Pokój 12,1 m2
8 Łazienka 4,9 m2
9 Łazienka 6,4 m2
10 Pom. gospodarcze 3,8 m2
11 Schowek 4,0 m2
12 Garaż 23,5 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
85—127 m2 płaski garaż jednostanowiskowy parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry