Z363 112,82m2

Parterowy dom na wąską działkę o szerokości 15.56m,

Opis projektu

Projekt domu wykreowany specjalnie z myślą o wąskiej działce do szerokości 16m. Elewacja budynku została wykonana z dozą prostoty i minimalizmu, o czym świadczy ozdobne połączenie białego tynku i drewna. Architekci, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu układu funkcjonalnego rozmieścili w budynku część dzienną i nocną domu. Trzy nieduże, ustawne pokoje o powierzchni przekraczającej 12 m2 mogą zostać adoptowane jako pokoje dziecięce, gabinety pracy lub kącik majsterkowicza, dzięki czemu męska część domowników nie będzie roznosić tu i ówdzie śrubek po całym domu. Przestronny, doświetlony portfenetrowymi oknami z dwóch stron salon, połączono z gustownie urządzoną jadalnią. Posiadają one wyjście na zadaszony taras, gdzie będziemy mogli spędzać czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, przy lampce czerwonego wina i delektować się przygotowanymi przez panią domu przysmakami. Budynek przeznaczono dla 3-4 osobowej rodziny posiadającej wąską działkę, która pragnie wybudować na niej dom i zakosztować swobody mieszkania w budynku wolnostojącym.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 112,82 m2
Wysokość 5,76 m
Kąt nachylenia dachu 25°
Powierzchnia dachu 261,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 15,56 m
dł. 25,76 m
Liczba pokoi 4
Cena2 570 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: drewniany, wiązary

Rzuty projektu

parter 117,1 m2
1 Kuchnia 6,2 m2
2 Salon+jadalnia 35,0 m2
3 Spiżarka 3,4 m2
4 Hol 11,2 m2
5 Pokój 12,4 m2
6 Łazienka 5,8 m2
7 Łazienka 8,2 m2
8 Pokój 13,2 m2
9 Pokój 12,2 m2
10 Pomieszczenie gospodarcze 4,1 m2
11 Sień 5,4 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
90—135 m2 czterospadowy brak garażu parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry