Z397 103,71m2

Piętrowy dom w nowoczesnym stylu z funkcjonalnym wnętrzem.

Opis projektu

Z397 to unikat. Mały, zgrabny, nowoczesny, z ukrytym dachem dwuspadowym, dzięki czemu sprytnie rozwiązuje problematykę planu zagospodarowania przestrzennego, jeśli nie mamy pozwolenia na użycie konstrukcji dachu płaskiego. Do wykończenia elewacji użyto 3 kolorów. Każdy z nakładających się na siebie sześcianów wykończono innym materiałem. Użyto drewna, szarego tynku oraz białego tynku. Aby nie burzyć całości kompozycji oraz jej lekkości postanowiono zastosować szklane balustrady. Wnętrze to powierzchnia użytkowa nieprzekraczająca 100m2. Na parterze znajduje się ponad dwudziestometrowy ustawny salon. Rozświetlają go duże przeszklenia prowadzące na taras. Po tej stronie budynku, w części ogrodowej, można urządzić kącik wypoczynkowy. Jeśli jesteśmy posiadaczami wąskiej działki, możemy budynek wznieść maksymalnie blisko działki sąsiada – oczywiście na ile przepisy pozwolą. Sprzyja temu brak przeszkleń na jednej z elewacji. Po przekroczeniu progu domu wita nas przytulna sień, z której mamy wejście do pomieszczenia gospodarczego oraz do garderoby. Idąc w głąb, z prawej strony holu, umieszczono kuchnię, zaś z lewej strony schody prowadzące na piętro. Kuchnia jest zamknięta, co stanowi atut dla osób, które chcą pozostawić wszelkiego rodzaju zapachy za zamkniętymi drzwiami. Piętro to prywatna część domu, niedostępna dla odwiedzających nas gości. Zawiera trzy pokoje oraz łazienkę. Pokoje są bardzo dobrze doświetlone, a optymalne światło wspomaga w utrzymaniu dobrego humoru. Największy z pokoi posiada wyjście na balkon. Możemy wykorzystać go zarówno do błogiego leżakowania, jak i do wietrzenia pościeli. Projekt Z397 dedykowany jest dla osób pragnących wybudować nieduży dom z ukrytym dachem dwuspadowym. Dzięki temu dach wygląda na płaski, a sprytnie rozwiązuje się problematyka planu zagospodarowania przestrzennego tam, gdzie brak jest pozwolenia na użycie konstrukcji dachu płaskiego.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 103,71 m2
Wysokość 7,79 m
Kąt nachylenia dachu 25°
Powierzchnia dachu 65,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 13,75 m
dł. 20,56 m
Liczba pokoi 4
Cena2 470 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: blachodachówka, papa

Strop: żelbetowy

Rzuty projektu

parter 54,5 m2
1 Garderoba 3,9 m2
2 Sień 3,8 m2
3 Pom. gosp. 3,9 m2
4 Hol+schody 9,1 m2
5 Kuchnia 10,0 m2
6 WC 1,4 m2
7 Salon+jadalnia 22,4 m2
poddasze 49,3 m2
1 Pokój 14,4 m2 *
2 Hol 7,3 m2 *
3 Łazienka 6,0 m2 *
4 Pokój 11,1 m2 *
5 Pokój 10,5 m2 *
* powierzchnia podłogi

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
82—124 m2 dwuspadowy brak garażu piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry