Zx65 103,65m2

Parterowy dom nowoczesny z płaskim dachem oraz dużymi przeszkleniami.

Opis projektu

Zx65 to ciekawa propozycja dla osób, które cenią elegancje i nowoczesny design. Parterowy dom z płaskim dachem wyróżnia się ciekawą elewacja a duży zadaszony taras z przesuwnymi panelami robi niesamowite wrażenie i idealnie wpisuje się w otaczający go krajobraz. Wnętrze domu zaprojektowano dla ludzi wymagających oraz ceniących praktyczność i użyteczność. Funkcjonalnie dom ten został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. W części nocnej zlokalizowanej w lewej części budynku znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka z oknem.  W części dziennej zaprojektowano strefę otwartą na którą składa się salon, kuchnia oraz jadalnia. Pomieszczenie gospodarcze dostępne z sieni.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 103,65 m2
Wysokość 4,80 m
Kąt nachylenia dachu
Powierzchnia dachu 136,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 24,16 m
dł. 17,27 m
Liczba pokoi 4
Cena3 470 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: papa, folia, blacha

Strop:

Rzuty projektu

parter 103,6 m2
1 Sień 3,5 m2
2 WC 1,9 m2
3 Pokój 9,2 m2
4 Łazienka 7,2 m2
5 Pokój 11,7 m2
6 Pokój 10,6 m2
7 Hol 8,1 m2
8 Salon 28,9 m2
9 Kuchnia+jadalnia 18,9 m2
10 Pom. gosp. 3,6 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
82—124 m2 płaski brak garażu parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry