Hubert I 147,6m2

Dom jednorodzinny dla 4-5 osobowej rodziny z garażem dwustanowiskowym

Opis projektu

HUBERT I to projekt domu jednorodzinnego przewidziany dla 4-5 osobowej rodziny posiadającej dwa auta, na które został zaprojektowany przestronnygaraż. Wnętrze domu jest zaprojektowane w sposób prosty i elegancki, a przy tym ergonomiczny co pozwala na skuteczne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. Parter domu stanowi strefę dziennej aktywności, tutaj znajdują się pomieszczenia użytkowane przez wszystkich mieszkańców, na piętrze zaś znajdują się sypialnie. Taki podział domu pozwala na sprawną organizację życia codziennego, czemu dodatkowo sprzyjająprzestronne wnętrza pozostawione do dyspozycji mieszkańcom. Trzy, zewnętrzne tarasy pozwalają na wkomponowanie domu w otoczenie, pozwalają również na zorganizowanie pracy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Cechą charakterystyczną domu, który zostanie zrealizowany na podstawie projektu gotowego HUBERT I – będzie z ciekawa i pełna uroku bryła. Każda strona tej bryły jest wyjątkowo dopracowana i będzie prezentowała się doskonale w każdym otoczeniu.


Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2014.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 147,60 m2
Wysokość 8,14 m
Kąt nachylenia dachu 22°
Powierzchnia dachu 202,20 m2
Minimalne wymiary działki szer. 21,20 m
dł. 22,30 m
Liczba pokoi 5
Cena2 790 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu.

Stropy żelbetowe wylewane.

Konstrukcja dachu drewniana, kryta blachą na rąbek stojący lub o prostym kształcie dachówką ceramiczną lub cementową.

Rzuty projektu

parter 152,6 m2
1 Hol wejściowy 2,5 m2
2 Komunikacja 11,2 m2
3 Kuchnia 12,0 m2
4 Jadalnia 11,2 m2
5 Pokój dzienny 22,9 m2
6 Gabinet 10,5 m2
7 WC 1,9 m2
8 Kotłownia + pralnia 12,1 m2
9 Garaż 32,2 m2
10 Taras 1 9,0 m2
11 Taras 2 27,1 m2
parter
piętro 71,1 m2
1 Komunikacja 6,0 m2
2 Sypialnia 1 16,9 m2
3 Sypialnia 2 11,6 m2
4 Sypialnia 3 19,8 m2
5 Łazienka 9,0 m2
6 Taras 7,8 m2
piętro

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
118—177 m2 wielospadowy garaż dwustanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry