James I 146,6m2

Projekt domu jednorodzinnego o bardzo ładnej i nowoczesnej architekturze

Opis projektu

Projekt domu James I to projekt domu jednorodzinnego o bardzo ładnej i nowoczesnej architekturze. Projekt industrialnego domu średniej wielkości o przestronnym i funkcjonalnym wnętrzu. Zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalają na ergonomiczną organizację wnętrza domu dzięki czemu użytkownik zyska komfort i swobodę. Projekt obfituje w pomieszczenia o charakterze pomocniczym, co pozwala na ich różnorodne wykorzystanie i sprawia, że dom może być równocześnie miejscem mieszkania jak i pracy. Zastosowane w projekcie nowoczesne materiały wykończeniowe i elewacyjne dodają bryle lekkości równocześnie podkreślając jej nowoczesny charakter. Dom jest idealny dla 4 lub 5 osobowej rodziny.

Nowoczesna, geometryczna i industrialna bryła domu James I łączy funkcjonalność z designem.


Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2014.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 146,60 m2
Wysokość 8,04 m
Kąt nachylenia dachu 40°
Powierzchnia dachu 140,85 m2
Minimalne wymiary działki szer. 20,90 m
dł. 22,40 m
Liczba pokoi 5
Cena2 850 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany dwuwarstwowe alternatywnie z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu.

Stropy żelbetowe wylewane.

Więźba dachowa drewniana, kryta blachą na rąbek stojący.

Rzuty projektu

parter 134,4 m2
1 Hol wejściowy 5,8 m2
2 Komunikacja 7,3 m2
3 Kuchnia 15,0 m2
4 Spiżarnia 1,8 m2
5 Pokój dzienny + jadalnia 22,1 m2
6 Gabinet 11,5 m2
7 Łazienka 3,4 m2
8 Pom. pomocnicze 1,5 m2
9 Kotłownia 5,6 m2
10 Garaż 22,2 m2
11 Narzędziownia 6,2 m2
12 Taras front / betonowy 7,6 m2
13 Taras ogród / betonowy 9,8 m2
14 Taras ogród / drewniany 14,6 m2
parter
poddasze 104,9 m2
1 Komunikacja 5,7 m2
2 Sypialnia 1 18,8 m2
3 Garderoba 6,4 m2
4 Łazienka 13,0 m2
5 Pralnia 5,6 m2
6 Sypialnia 2 17,1 m2
7 Sypialnia 3 17,1 m2
8 Taras 21,2 m2
poddasze

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
117—175 m2 dwuspadowy garaż jednostanowiskowy parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry