Zx82 GL + 174,53m2

Wersja powiększona, z garażem jednostanowiskowym po lewej stronie

Opis projektu

Zx82 GL+ to wariant projektu podstawowego Zx82, z garażem jednostanowiskowym. Dom został powiększony prawie o 7m2. Układ funkcjonalny wnętrza uległ modyfikacji. Lecz nadal jest to dom, którego myślą przewodnią jest "nowoczesny design". Budynek z pełnym piętrem, płaskim dachem, zaprojektowany na planie zbliżonym do kwadratu.Powierzchnia użytkowa budynku to około 175 m2. Dom jest w kształcie kostki, z elewacjami wykończonymi białym tynkiem i płytkami elewacyjnymi. Na balkonach zastosowano balustradę z dużymi przeszkleniami, które dodają budynkowi charakteru.Parter: główne wejście do domu znajduje się pod balkonem, który pełni jednocześnie funkcję zadaszenia. Na pierwszy rzut oka wejście nie jest widoczne, ponieważ do budynku wchodzi się od boku patrząc na elewacje frontową. Z sienia bezpośrednio wchodzimy do obszernego holu, który w tym układzie wnętrza zastępuje garderobę. Proponujemy, aby jedną ścianę holu zabudować szafami, tworząc tym samym funkcjonalną przestrzeń. Z holu mamy wejście do wc, salonu, a także przedsionku łączącego pomieszczenie gospodarcze i garaż. Strefa dzienna umiejscowiona jest w prawej części domu, przewidziane są w niej duże okna od jadalni do końca salonu. Dodatkowym atutem projektu jest jasna, ustawna kuchnia z wygospodarowaną spiżarnią. Łączna powierzchnia użytkowa parteru to ok. 80 m2.Piętro: na piętrze znajdują się 4 sypialnie z wydzielonymi garderobami, w tym jeden master bedroom (z osobną garderobą i łazienką). Z korytarza mamy dostęp do schowku i ogólnej łazienki. Przewidziane są dwa balkony dostępne z dwóch różnych pokoi. Dom Zx82 GL+ dedykowany jest dla rodziny z trojgiem dzieci. Bez wątpienia proponowany projekt posiada w sobie wszystkie pomieszczenia, które zapewnią Państwu wygodne i przyjemne życie.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 174,53 m2
Wysokość 7,85 m
Kąt nachylenia dachu
Powierzchnia dachu 139,07 m2
Minimalne wymiary działki szer. 21,36 m
dł. 17,66 m
Liczba pokoi 5
Cena4 270 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany:

Dach: papa

Strop:

Rzuty projektu

parter 104,2 m2
1 Sień 4,2 m2
2 Garderoba 9,6 m2
3 Hol+schody 9,5 m2
4 Pomieszczenie gospodarcze 8,3 m2
5 Garderoba 4,6 m2
6 Garaż 16,5 m2
7 Schowek 2,1 m2
8 WC 2,7 m2
9 Spiżarka 3,3 m2
10 Kuchnia 12,7 m2
11 Salon+jadalnia 30,7 m2
poddasze 95,1 m2
1 Hol 11,4 m2
2 Schowek 1,9 m2
3 Garderoba 3,4 m2
4 Pokój 16,1 m2
5 Pokój 16,1 m2
6 Garderoba 3,3 m2
7 Łazienka 3,7 m2
8 Łazienka 11,1 m2
9 Pokój 11,3 m2
10 Garderoba 3,8 m2
11 Pokój 9,6 m2
12 Garderoba 3,4 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
139—209 m2 płaski garaż jednostanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry