Hubert II 142,8m2

Piętrowy jednorodzinny dom z jednostanowiskowym garażem

Opis projektu

HUBERT II to projekt domu o nowoczesnej i nietuzinkowej architekturze. Koncepcja domu została opracowana w sposób pozwalający na uzyskanie ciekawej bryły budynku ładnie komponującej się zarówno w otoczeniu miejskim jak i podmiejskim. Część dzienna, na parterze została opracowana w taki sposób by zapewnić mieszkańcom komfort pracy (gabinet), dziennej aktywności (kuchnia, pomieszczenia gospodarcze) jak i wypoczynku – salon. Ergonomia i estetyka projektu pozwalają na samodzielną aranżację wnętrza domu tak by uzyskać ciekawe efekty zgodne z przeznaczeniem poszczególnych pomieszczeń. Górną kondygnacje zajmują sypialnie i łazienka. Tarasy na parterze i balkony na piętrze podkreślają nowatorstwo bryły domu i umożliwiają atrakcyjną aranżację otoczenia zewnętrznego. Projekt domu Hubert II jest skierowany do 4-5 osobowej rodziny, jest wyposażony w garaż na jedno auto.

Cechą charakterystyczną domu, który zostanie zrealizowany na podstawie projektu gotowego HUBERT II – jest ciekawa i pełna uroku bryła.


Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2014.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 142,80 m2
Wysokość 8,14 m
Kąt nachylenia dachu 22°
Powierzchnia dachu 176,30 m2
Minimalne wymiary działki szer. 21,20 m
dł. 19,90 m
Liczba pokoi 6
Cena2 790 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu.

Stropy nad obiema kondygnacjami żelbetowe wylewane.

Konstrukcja dachu drewniana, kryta blachą na rąbek stojący.

Rzuty projektu

parter
piętro
parter 134,8 m2
1 Hol wejściowy 2,5 m2
2 Komunikacja 11,2 m2
3 Kuchnia 12,0 m2
4 Jadalnia 11,2 m2
5 Pokój dzienny 22,9 m2
6 Gabinet 10,5 m2
7 WC 1,9 m2
8 Kotłownia + pralnia 7,3 m2
9 Garaż 19,2 m2
10 Taras 1 9,0 m2
11 Taras 2 27,1 m2
piętro 71,1 m2
1 Komunikacja 6,0 m2
2 Sypialnia 1 16,9 m2
3 Sypialnia 2 11,6 m2
4 Sypialnia 3 19,8 m2
5 Łazienka 9,0 m2
6 Taras 7,8 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
114—171 m2 wielospadowy garaż jednostanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry