Oryginalny D7 187,41m2

Nowoczesny dom piętrowy z płaskim dachem i garażem.

Opis projektu

Nowoczesny, piętrowy dom z płaskim dachem. Dom przyciąga uwagę, oryginalną i nowoczesną bryłą, w której zaprojektowano komfortową przestrzeń do życia 5 osobowej rodziny.

Cześć dzienna parteru to wysoki salon z widokiem na ogród i wyjściem na taras oraz kuchnia połączona z jadalnią. Część tą charekteryzują duże przeszklenia z widokiem na ogród. Po środku tej części zaprojektowano schody prowadzące na piętro, będące ważnym elementem estetycznym domu. Tuż przy wejściu do domu zaprojektowano gabinet, który może ewentualnie pełnić funkcję dodatkowego pokoju. Po lewej stronie od wejścia zaprojektowano garderobę z przejściem do pomieszczenia gospodarczego i spiżarni. Na parterze zaprojektowano również dwustanowiskowy garaż.

Na piętrze zaprojektowano 3 pokoje dla dzieci z dedykowaną im łazienką oraz sypialnię gospodarzy z garderobą, osobną łazienką i dużym tarasem. Pokoje dla dzieci łączą w sobie funkcje pokoju do nauki, spania oraz przechowywania.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 187,41 m2 / 247,28 m2
Wysokość 6,69 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 21,15 m
dł. 31,15 m
Liczba pokoi 6
Cena3 950 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Fundamenty żelbetowe monolityczne

Ściany fundamentowe bloczki betonowe

Ściany konstrukcyjne pustaki ceramiczne o gr. 24 cm

Ściany działowe pustaki ceramiczne o gr. 12 cm

Stropy żelbetowe monolityczne

Dach stropodach płaski żelbetowy monolityczny

Rzuty projektu

parter 164,5 m2
1 Wiatrołap 4,1 m2
2 Garderoba 4,9 m2
3 Łazienka 3,4 m2
4 Gabinet 16,1 m2
5 Salon 43,6 m2
6 Schody 4,2 m2
7 Jadalnia 13,0 m2
8 Kuchnia 15,4 m2
9 Pom. gospodarcze 17,4 m2
10 Garaż 42,5 m2
piętro 113,5 m2
1 Komunikacja 14,6 m2
2 Pokój 12,2 m2
3 Pokój 10,7 m2
4 Pokój 12,4 m2
5 Łazienka 5,9 m2
6 Pokój 16,9 m2
7 Garderoba 5,2 m2
8 Łazienka 5,0 m2
9 Taras 30,7 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
149—224 m2 płaski garaż dwustanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry