Praktyczny D5 146,78m2

Nowoczesny dom piętrowy z garażem.

Opis projektu

Nowoczesny dom z płaskim dachem. Propozycja dla młodej 4-5 osobowej rodziny, szukającej optymalnych i sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych w nowoczesnej bryle budynku.

Parter pełni funkcję dzienną – zaprojektowano duży salon ze schodami na piętro i wyjściem na taras oraz kuchnię z widokiem na wjazd. Część salonu zajmuje jadalnia będąca alternatywą dla kuchni jako miejsca spożywania posiłków przez domowników. Na parterze znalazł się również jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie techniczne z miejscem na piec.

Na piętrze zaprojektowano sypialnię gospodarzy połączoną z łazienką i garderobą oraz wyjściem na taras oraz 3 pokoje dla dzieci i przeznaczoną im dużą oddzielną łazienkę. Dodatkowo na piętrze zaprojektowano pralnię z wyjściem na taras.

Dom może być wybudowany na wąskiej działce. Projekt dedykowany do miejskiej zabudowy.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 146,78 m2 / 169,94 m2
Wysokość 7,06 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 16,94 m
dł. 22,94 m
Liczba pokoi 6
Cena2 550 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Fundamenty ławy fundamentowe żelbetowe monolityczne

Ściany fundamentowe bloczki betonowe

Ściany konstrukcyjne pustaki ceramiczne o gr. 24 cm

Ściany działowe pustaki ceramiczne o gr. 12 cm

Stropy żelbetowe monolityczne

Dach stropodach płaski żelbetowy monolityczny

Rzuty projektu

parter 86,8 m2
1 Wiatrołap 4,1 m2
2 Kuchnia 21,9 m2
3 Salon z jadalnią 30,5 m2
4 Schody 3,0 m2
5 Komunikacja 2,1 m2
6 WC 2,0 m2
7 Pom. gospodarcze 4,6 m2
8 Garaż 18,5 m2
piętro 95,0 m2
1 Hol 8,7 m2
2 Łazienka 11,0 m2
3 Pokój 13,2 m2
4 Pokój 13,2 m2
5 Pralnia 3,8 m2
6 Sypialnia 10,9 m2
7 Garderoba 5,6 m2
8 Łazienka 4,3 m2
9 Gabinet 12,4 m2
10 Taras 11,8 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
117—176 m2 płaski garaż jednostanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry