Solaris 162,1m2

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, z garażem dwustanowiskowym

Opis projektu

Eksperymenty z detalami architektonicznymi sprawiają, że nawet tradycyjny, w ogólnym zamyśle, dom parterowy z użytkowym poddaszem, nabiera współczesnego wyrazu. I taki właśnie: nowoczesny i klasyczny jednocześnie, jest projekt domu Solaris. Przestronny parter ukształtowano w nim jako wspólną, otwartą przestrzeń. Delikatne ramy, dla podziałów funkcjonalnych, tworzą jedynie, wyraziście zarysowane, narożniki salonu i jadalni. Zostały one całkowicie przeszklone i wysunięte w głąb ogrodu. Wpuszczają do domu więcej światła budując iluzję przenikania się wnętrza i krajobrazu. Wydzielony ścianami jest jedynie gabinet, a w drugiej części parteru - dwustanowiskowy garaż z kotłownią. Na poddaszu ulokowane zostały 4 sypialnie, pokój kąpielowy i pralnia. Wyjątkową prywatność zapewnia główna sypialnia na półpiętrze: z własną łazienką i garderobą. Projekty domów z użytkowym poddaszem, o takiej nowoczesnej stylistyce i rozległych tarasach, rzadko proponują balkony. Dlatego w projekcie domu Solaris, z geometrycznym kształtem przeszkleń parteru i lukarn w dachu, zharmonizowano prosty rysunek gładkich elewacji.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 162,10 m2
Wysokość 9,00 m
Minimalne wymiary działki szer. 18,60 m
dł. 24,60 m
Liczba pokoi 6
Cena2 890 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie: ściany: dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych TERMOTON P+W29 gr. 28 cm
elewacje: tynk firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki klinkierowe
strop:
konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa
typ ogrzewania: kocioł na gaz lub pompa ciepła

Rzuty projektu

parter 72,7 m2
1 pokój dzienny 28,1 m2
2 gabinet 11,4 m2
3 jadalnia 9,0 m2
4 kuchnia 8,8 m2
5 hol 6,8 m2
6 łazienka 3,9 m2
7 sień 2,8 m2
8 korytarz 1,9 m2
9 garaż 0,0 m2
10 kotłownia 0,0 m2
11 schowek 0,0 m2
12 schody 0,0 m2
poddasze 91,6 m2
1 pokój 17,2 m2
2 pokój 16,9 m2
3 sypialnia 16,2 m2
4 pokój 11,4 m2
5 łazienka 10,6 m2
6 przedpokój 5,4 m2
7 łazienka 5,3 m2
8 garderoba 4,1 m2
9 podest 3,2 m2
10 pralnia 1,3 m2
11 schody 0,0 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
129—194 m2 garaż dwustanowiskowy parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry