Wiliam II 139m2

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym dla 5-osobowej rodziny

Opis projektu

WILIAM II to projekt domu łączący w jedno prostotę i funkcjonalność. Projekt pozwala na wybudowanie niedużego domu jednorodzinnego, przeznaczonego dla 5-osobowej rodziny. Niewielkie gabaryty domu kryją w sobie przestronne i słoneczne wnętrze. Sypialnie znajdują się na piętrze – poddaszu, zaś kuchnia i pomieszczenia pomocnicze na parterze. Dzięki zastosowaniu w projekcie ciekawych rozwiązań architektonicznych możliwe jest uzyskanie niebanalnych aranżacji zarówno wnętrza jak i otoczenia zewnętrznego. Na zewnątrz dom posiada zarówno tarasy jaki i balkony, pozwalające na pełne wykorzystanie walorów działki na której dom został wybudowany. W/w projekt domu nie posiada garażu. Jest natomiast możliwość zakupienia dodatkowego projektu garażu wolnostojącego – w formie odrębnego budynku umiejscowionego na działce.


Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2014.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 139 m2
Wysokość 7,50 m
Kąt nachylenia dachu 35°
Powierzchnia dachu 190,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 20,60 m
dł. 17,30 m
Liczba pokoi 6
Cena2 850 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu.

Stropy żelbetowe wylewane.

Więźba dachowa kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Rzuty projektu

parter 136,0 m2
1 Hol wejściowy 4,5 m2
2 Komunikacja 4,5 m2
3 Kuchnia 14,4 m2
4 Pokój dzienny + jadalnia 26,2 m2
5 Gabinet 12,4 m2
6 WC 1,4 m2
7 Kotłownia + pralnia 8,4 m2
8 Taras front / betonowy 7,7 m2
9 Taras ogród / drewniany 56,5 m2
parter
poddasze 83,9 m2
1 Komunikacja 6,7 m2
2 Sypialnia 1 18,0 m2
3 Sypialnia 2 18,0 m2
4 Łazienka 7,4 m2
5 Sypialnia 3 13,0 m2
6 Sypialnia 4 13,9 m2
7 Balkon 1 2,7 m2
8 Balkon 2 4,2 m2
poddasze

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
111—166 m2 wielospadowy brak garażu parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry