Odważny D16 180,09m2

Nowoczesny dom parterowy z płaskim dachem.

Opis projektu

Nowoczesny, parterowy dom z płaskim dachem. Propozycja dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i komfort życia połączony z minimalistyczną architekturą.

Układ funkcjonalny domu został podzielony na część dzienną oraz nocną. Część dzienną stanowi duży salon i jadalnia z wyjściem na ogromny taras i szeroki, przeszklony widok na ogród, który w zamyśle stanowi połączenie -€“ płynne przejście salonu w ogród. W tej części znajduje się również częściowo oddzielona od salonu kuchnia z wyspą.

Minimalistyczna bryła podkreślona została zagłębionym w bryłę budynku wejściem, takie rozwiązanie zapewnia jednocześnie, że wejście jest zadaszone a otwór w dachu zapewnia jego doświetlenie. Ze strefy wiatrołapu, przez garderobę można przejść do dwustanowiskowego garażu oraz pomieszczenia technicznego/kotłowni. W tej strefie znajduje się również gabinet z widokiem na wejście.

Część nocna to sypialnia gospodarzy połączona z garderobą i łazienką oraz wyjściem na niezadaszone patio. W tej części znajdują się również 4 pokoje z przynależną im łazienką. 3 pokoje od strony ogrodu posiadają wyjście na taras. Niezapomniano również o pralni z wyjściem na patio.

Prosta bryła budynku, z lekkim wyniesieniem i pofałdowaniem terenu, znakomicie łączy się z zielonym otoczeniem. Niepowtarzalny charakter budynku tworzy również oryginalna konstrukcja ramy zaprojektowana w jego części frontowej.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 180,09 m2 / 232,20 m2
Wysokość 3,95 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 35,64 m
dł. 29,14 m
Liczba pokoi 7
Cena3 450 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Fundamenty ławy fundamentowe

Ściany fundamentowe bloczki betonowe

Ściany konstrukcyjne pustaki ceramiczne o gr. 24 cm

Ściany działowe pustaki ceramiczne o gr. 12 cm

Stropy żelbetowe monolityczne

Dach stropodach

Rzuty projektu

parter 232,2 m2
1 Wiatrołap 7,5 m2
2 Salon z jadalnią 41,8 m2
3 Kuchnia 14,6 m2
4 Biblioteka 10,8 m2
5 Pokój 11,7 m2
6 Pokój 9,7 m2
7 Pokój 10,5 m2
8 Łazienka 4,6 m2
9 Pokój 10,5 m2
10 Komunikacja 5,4 m2
11 Pralnia 4,6 m2
12 Łazienka 5,0 m2
13 Garderoba 5,5 m2
14 Sypialnia 14,6 m2
15 Łazienka 4,6 m2
16 Gabinet 12,1 m2
17 Garderoba 6,7 m2
18 Pom. gospodarcze 10,3 m2
19 Garaż 41,8 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
144—216 m2 płaski garaż dwustanowiskowy parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry