Zu11 280m2

Nowoczesny budynek biurowo-usługowy

Opis projektu

Zu11 to propozycja projektu 2 kondygnacyjnego lokalu biurowo-usługowego, z dużymi przeszkleniami od frontu i z panelami, które mogą służyć jako żaluzje. Dach zaprojektowano jako odwróconą literę „L” geometrycznie przecinających się płaszczyzn. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, że od strony frontowej mamy wejście do lokalu usługowego, może to być sklep, fryzjer, bądź inny. Z tyłu rozplanowano zaplecze socjalne. Natomiast oddzielne tylne wejście prowadzi do magazynu, sąsiadującymi schodami wspinamy się na górę, gdzie w holu ustawiono stanowisko recepcyjne. Stąd bezpośrednie przejście do sali konferencyjnej i drugie wejście do pomieszczeń biurowych. Open space o powierzchni 40 m2 to powierzchnia doskonale dostosowana dla większej ilości pracowników. Aby o nich należycie zadbać, sąsiaduje z pomieszczeniem socjalnym, w którym można pozostawić odzienie wierzchnie i zaparzyć kawę. Węzeł sanitarny umieszczono w środkowej części piętra, a pokój spotkań nie posiada okien, by niepotrzebnie nie odciągać uwagi petentów.Prezentowany układ pomieszczeń jest przykładowy i wymaga przystosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań w zależności od przeznaczenia obiektu. Projekt wymaga adaptacji do usługi.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 280 m2
Wysokość 9,83 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 19,96 m
dł. 20,36 m
Cena18 500 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: papa

Strop: żelbetowy

Rzuty projektu

parter 140,0 m2
1 Pomieszczenie usługowe 140,0 m2
poddasze 140,0 m2
1 Pomieszczenie usługowe 140,0 m2 *
* powierzchnia podłogi

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 532 733 092
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry