Jak zamówić projekt?

Krok po kroku

Wybierz sposób zamówienia:

Zamówienie przez formularz serwisu Dom+

 1. Znajdź swój wymarzony projekt na naszej stronie za pomocą wyszukiwarki zaznaczając odpowiednie kategorie lub wpisz nazwę projektu.
 2. Wybierz pole "Zamów projekt" jeżeli jesteś zdecydowany i pewny swojej decyzji lub skontaktuj się z nami a nasz architekt odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.
 3. Uzupełnij wymagane pola i upewnij się, że wszystkie podane informacje są poprawne.
 4. Potwierdź zamówienie.
 5. W celu weryfikacji danych oraz ustalenia szczegółów oczekuj na kontakt naszego przedstawiciela, który skontaktuje się z Tobą w preferowany sposób. Jeżeli chcesz zmienić adres wysyłki lub sposób zapłaty poinformuj o tym naszego pracownika a ten dokona odpowiednich poprawek.
 6. Oczekuj na przesyłkę z Twoim projektem domu, który zostanie dostarczony kurierem na podany przez Ciebie adres.

Zamówienie za pomocą e-mail:

 1. Wybierz projekt gotowy, który Cie interesuje.
 2. Prześlij na adres: projekty@dom-plus.com.pl swoje dane kontaktowe (Imię, Nazwisko, adres wysyłki oraz numer telefonu) wraz z nazwą projektu.
 3. Otrzymasz e-mail zwrotny z potwierdzeniem zamówienia.
 4. W celu weryfikacji danych oraz ustalenia szczegółów oczekuj na kontakt naszego przedstawiciela.
 5. Oczekuj na przesyłkę z Twoim projektem domu, który zostanie dostarczony kurierem na podany przez Ciebie adres.

Zamówienie przez telefon:

 1. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 609 029 244.
 2. Podaj nam swoje dane do zamówienia: Imię, Nazwisko, Adres wysyłki, E-mail oraz wybrany projekt.
 3. Zwrotnie na podany adres e-mail wyślemy informację o Twoim zamówieniu.
 4. Potwierdź nasz e-mail i oczekuj na przesyłkę z Twoim projektem domu, który zostanie dostarczony kurierem na podany przez Ciebie adres.

Formy płatności

Dla Twojego bezpieczeństwa przesyłkę z projektem wysyłamy za pobraniem.
 
 
Istnieje możliwość wykonania przedpłaty przelewem za projekt - w tym celu wpisz w formularzu zamówienia, w polu uwagi, chęć przedpłaty na konto - nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą i ustali szczegóły takiego zakupu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

biuro@dom-plus.com.pl
+48 532 733 092
+48 609 029 244
 
Z przyjemnością pomożemy!

Kolekcje projektów

Znajdź projekt, jakiego potrzebujesz

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

Dom+ logo
A.G.Siedleckiego 8/16
85-868 Bydgoszcz

Telefon:
+48 609 029 244
E-mail:
biuro@dom-plus.com.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookies.

do góry