Serwis Dom + został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o własnym domu.

Kim jesteśmy?

Główną formą działalności serwisu Dom+ jest sprzedaż projektów gotowych domów oraz innych budynków dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Oferujemy swoim Klientom ponad 6000 najlepszych projektów gotowych na rynku. Wśród nich nasi Klienci odnajdą między innymi: domy małe, domy z garażem lub bez, domy piętrowe czy też domy nowoczesne. Wygodna, prosta, a za razem najbardziej rozbudowana wyszukiwarka umożliwia naszym klientom szybkie odnalezienie projektu zgodnego z ich oczekiwaniami. Nasi Klienci mają możliwość składania swoich zamówień 24h/dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą przyjaznego formularza na naszej stronie, mailem lub też telefonicznie. Ponad to oferujemy profesjonalną pomoc naszych architektów, którzy są w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wybranego projektu domu.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w branży świadczymy również usługi adaptacji projektów gotowych oraz realizacji projektów na indywidualne zamówienie.

 

Nasze standardy

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwentne dążenie do satysfakcji naszych Klientów. W tym celu stale dopasowujemy naszą ofertę do wymagań i oczekiwań naszych odbiorców a także podnosimy nasze kwalifikacje aby rzetelnie pomagać naszym Nabywcom. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze odpowiedniego projektu oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Nasi konsultanci to doświadczeni inżynierowie posiadający stosowne uprawnienia, dzięki temu Nabywca może być pewien, że infomacje jakie od nas otrzymuje są wiarygodne i rzetelne.

 

Skorzytaj z naszych usług i zbuduj swój wymarzony dom z nami!

Kolekcje projektów

Znajdź projekt, jakiego potrzebujesz

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

Dom+ logo
A.G.Siedleckiego 8/16
85-868 Bydgoszcz

Telefon:
+48 609 029 244
E-mail:
biuro@dom-plus.com.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookies.

do góry