Wiliam III 137,9m2

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym

Opis projektu

Nowoczesna i ciekawa bryła domu – z pięknymi elementami architektonicznymi od strony ogrodu – to najkrótsza charakterystyka projektu domu gotowego Wiliam III.

Projekt domu WILIAM III to gotowy projekt domu dedykowany dla 4-osobowej rodziny. Wnętrze domu jest w naturalny sposób podzielone na dwie strefy, dzienną parteru i sypialną na poddaszu. Parter dzięki dużym i ciekawym oknom jest pełen światła słonecznego, architektura jest przemyślana, nowatorska i zorganizowana w każdym calu, co pozwala na całkowite i zgodne z przeznaczeniem wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Sypialnie są zlokalizowane na poddaszu, skosy pozwalają na uzyskanie ciekawych aranżacji, a zastosowanie okien dachowych umożliwia wykorzystanie światła dziennego. Zewnętrzne tarasy i balkony z trzech stron i na różnych poziomach okalające dom pozwalają na ciekawą aranżację otoczenia zewnętrznego. Projekt domu dobrze komponuje się zarówno na działce miejskiej jak i w otoczeniu wiejskim.


Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2014.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 137,90 m2
Wysokość 190,00 m
Kąt nachylenia dachu 35°
Powierzchnia dachu 190,00 m2
Minimalne wymiary działki szer. 24 m
dł. 17,40 m
Liczba pokoi 5
Cena2 850 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu.

Stropy żelbetowe wylewane.

Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Rzuty projektu

parter 157,1 m2
1 Hol wejściowy 4,5 m2
2 Komunikacja 4,5 m2
3 Kuchnia 14,4 m2
4 Pokój dzienny + jadalnia 26,2 m2
5 Gabinet 12,4 m2
6 WC 1,4 m2
7 Kotłownia + pralnia 8,3 m2
8 Garaż 19,9 m2
9 Taras front / betonowy 12,5 m2
10 Taras ogród / drewniany 25,3 m2
11 Taras ogród / betonowy 27,7 m2
parter
poddasze 101,0 m2
1 Komunikacja 6,5 m2
2 Sypialnia 1 12,4 m2
3 Łazienka 1 7,5 m2
4 Garderoba 6,4 m2
5 Łazienka 2 7,6 m2
6 Sypialnia 2 18,0 m2
7 Sypialnia 3 18,0 m2
8 Balkon 1 4,2 m2
9 Balkon 2 2,7 m2
10 Taras 17,7 m2
poddasze

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
110—165 m2 wielospadowy garaż jednostanowiskowy parterowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry