Nowoczesny D10 196,76m2

Elegancki dom piętrowy z garażem dwustanowiskowym.

Opis projektu

Projekt domu NOWOCZESNY D10 zachwyca swoim modernistycznym, wyważonym i eleganckim wyglądem. Funkcjonalne wnętrze domu zapewnia komfortowe życie jego domowników.

Centralną cześć parteru zajmuje wysoki salon połączony z jadalnią oraz wyjściem na duży zewnętrzny taras. W tej części znajduje się również otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz schody prowadzące na piętro. Od strony ogrodu zaprojektowano łazienkę oraz pokój, który może pełnić funkcje pokoju gościnnego. Tuż przy wejściu zaprojektowano gabinet z widokiem na wjazd do domu. Wiatrołap połączony został z garderobą, z której można przejść do pomieszczenia technicznego. Zaprojektowano również obszerny dwustanowiskowy garaż.

Piętro zajmują 2 pokoje z przynależną im łazienką i garderobą oraz sypialnia gospodarzy połączona z łazienką i garderobą. Z korytarza rozpościera się widok na salon powiększając optycznie przestrzeń na piętrze. Na piętrze znalazło się również miejsce na oddzielną pralnię.

Elewacja domu to zestawienie dużych przeszkleń z biało-szarym kolorem i wstawkami z drewna w ciepłym kolorze.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto 196,76 m2 / 242,54 m2
Wysokość 6,80 m
Kąt nachylenia dachu
Minimalne wymiary działki szer. 21,74 m
dł. 34,24 m
Liczba pokoi 6
Cena4 150 zł
Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:

Fundamenty żelbetowe monolityczne

Ściany fundamentowe bloczki betonowe

Ściany konstrukcyjne pustaki ceramiczne o gr. 24 cm

Ściany działowe pustaki ceramiczne o gr. 12 cm

Stropy żelbetowe monolityczne

Dach stropodach płaski żelbetowy monolityczny

Rzuty projektu

parter 160,1 m2
1 Wiatrołap 4,0 m2
2 Gabinet 9,2 m2
3 Kuchnia 15,1 m2
4 Spiżarnia 3,6 m2
5 Salon 49,0 m2
6 Schody 6,9 m2
7 Holl 3,3 m2
8 Łazienka 4,9 m2
9 Pokój 11,8 m2
10 Garderoba 6,6 m2
11 Pom. gospodarcze 7,5 m2
12 Garaż 38,3 m2
piętro 82,4 m2
1 Komunikacja 14,6 m2
2 Pokój 17,9 m2
3 Garderoba 8,3 m2
4 Łazienka 6,1 m2
5 Pralnia 3,4 m2
6 Garderoba 2,5 m2
7 Pokój 12,6 m2
8 Pokój 12,6 m2
9 Łazienka 4,5 m2

Inne obrazy projektu

Zapytaj

lub zamów telefonicznie
zdjęcie kontaktu Rafał Kozłowski architekt 692 487 573
zdjęcie kontaktu Renata Kozłowska zamówienia 609 029 244

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie

Wypełnij poniższe dane

Wypełnij poniższe dane

Podobna oferta dla ciebie

Znalezione projekty według wybranych kryteriów

Podobne projekty
157—236 m2 płaski garaż dwustanowiskowy piętrowy

Odkryj nasze możliwości

O nas samych i nie tylko

Projekty domów parterowych

Marzysz o nowoczesnym domu powiązanym z ogrodem, funkcjonalnym i ekonomicznym? Mamy doskonale rozwiązanie! Przedstawiamy gotowe projekty domów parterowych, wśród których na pewno znajdziesz model wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio zaprojektowany budynek parterowy to idealna opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowym atutem takiej inwestycji jest brak schodów, co daje możliwość bezpiecznego przemieszczania się dzieciom i ludziom starszym. Prezentujemy projekty, dzięki którym marzenia wielu naszych Klientów stały się rzeczywistością, Ty możesz być następny.

Nowoczesne projekty domów

Dom to Twoja życiowa przestrzeń, miejsce, w którym śpisz, bawisz się, relaksujesz, przystań, w której możesz się zaszyć i znaleźć wytchnienie po całym dniu ciężkiej pracy. Z naszą pomocą taki dom stanie się rzeczywistością. Nowoczesne projekty domów dostosowane do indywidualnego stylu życia. Design, mnóstwo naturalnego światła, funkcjonalność i elastyczne wykorzystanie przestrzeni – to i jeszcze więcej możemy zapewnić w naszych projektach. Każdy z naszych Klientów jest dla nas wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowe są dla nas domy. Dlatego nie tylko podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, ale również wsłuchamy w Twoje potrzeby i pragnienia.

Profesjonaliści

Myślisz o budowie nowoczesnego domu? Projekt stanowi podstawę do podjęcia jakichkolwiek działań. Jesteśmy po to, by pomóc Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Zobacz nasz nowoczesny design. 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wybudować dom ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Zastanawiasz się, jaki projekt będzie odpowiedni na twoją działkę lub który spełni wymagania warunków zabudowy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci wybrać projekt odpowiedni właśnie dla Ciebie!

do góry